Back to Top

September 2012

Viscom 2012

We are pleased to invite you to visit our booth no. E12 in hall 3 at Viscom Italy in Milan, which takes place from 04 to 06 October 2012.

During the expo our salesmen are going to present the full range of IKONOS products, such as Backlit, Blockout, overlaminating films, glass decoration films (frosted/dusted) and others. IKONOS is also going to introduce some new materials, including sandblast pvc, 2WY.

If you still do not have a badge to enter the halls and you would like us to send you one, please contact us at mr@ikonos.pl.

English

The Innovative Economy Program

Media Ikonos company participates in the Innovative Economy Program for the years 2007-2013.

Its goal is to enter new export markets as well as strenghten company's competitiveness.

This project is being implemented with support from the European Unions' European Regional Development Found

Priority IV Polish economy on the foregin market

Activity 6.1 Passport to export

English

Innowacyjna Gospodarka 2007-2013

Firma Media Ikonos Sp. z o.o. uczestniczy w Programie Operacyjnym - Innowacyjna Gospodarka na lata 2007-2013 mając na celu wejście na nowe rynki eksportowe i wzmocnienie konkurencyjności przedsiębiorstwa. Działanie jest realizowane przy udziale środków z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Priorytet VI - Polska gospodarka na rynku międzynarodowym

Działanie 6.1 Paszport do eksportu

Nazwa projektu: Wdrożenie PRE w celu promocji marki Media Ikonos za granicą przez zwiększenie eksportu Firmy.

Polish

Do czego użyć Lorem Ipsum?

Ogólnie znana teza głosi, iż użytkownika może rozpraszać zrozumiała zawartość strony, kiedy ten chce zobaczyć sam jej wygląd. Jedną z mocnych stron używania Lorem Ipsum jest to, że ma wiele różnych „kombinacji” zdań, słów i akapitów, w przeciwieństwie do zwykłego: „tekst, tekst, tekst”, sprawiającego, że wygląda to „zbyt czytelnie” po polsku. Wielu webmasterów i designerów używa Lorem Ipsum jako domyślnego modelu tekstu i wpisanie w internetowej wyszukiwarce ‘lorem ipsum’ spowoduje znalezienie bardzo wielu stron, które wciąż są w budowie.

Polish

Czym jest lorem ipsum?

Lorem Ipsum jest tekstem stosowanym jako przykładowy wypełniacz w przemyśle poligraficznym. Został po raz pierwszy użyty w XV w. przez nieznanego drukarza do wypełnienia tekstem próbnej książki. Pięć wieków później zaczął być używany przemyśle elektronicznym, pozostając praktycznie niezmienionym. Spopularyzował się w latach 60. XX w. wraz z publikacją arkuszy Letrasetu, zawierających fragmenty Lorem Ipsum, a ostatnio z zawierającym różne wersje Lorem Ipsum oprogramowaniem przeznaczonym do realizacji druków na komputerach osobistych, jak Aldus PageMaker

Polish